+90 (232) 264 00 04
 
Yeşillik Caddesi Selgeçen Modeka İş Merkezi No:228/Z30 Karabağlar / İZMİR
 
bilgi@forumosgb.com.tr
 
En deneyimli profesyonellerle
En doğru hizmet
Gelecek günlere güvenle bakarak
İşinize ve işyerinize değer vererek 
- Yönetmelik gereği İş Güvenliği Uzmanı, İş Yeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli için belirlenmiş ölçüdeki oda alanlarını bulundurma zorunluluğu ortadan kalkar.
- İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği’nde belirtilen “Asgari Malzeme Listesi” bulundurma zorunluluğu ortadan kalkar.
- Firmanın eksiklik ve gereklilikleri profesyonel bir kadro tarafından giderilir. Hizmet kalitesi artar.
- Tecrübeli bir ekip, cezai ve hukuki sorumlulukların takip ve denetlemesi için danışmanlık ve rehberlik hizmeti verir.
- Hâlihazırda devam eden iş yeri sağlığı ve güvenliği uygulamalarının geliştirilerek sürekliliğini sağlar.
- Tüm hizmetlerin tek bir çatı altında verilmesini, ortak bir disiplinle yürütülmesini ve sürdürülebilir kalkınmanın önemli bir parçası olan iş sağlığı ve güvenliği kazanımlarının en üst düzeyde olmasını sağlar.
- İşin sürdürülebilirliği OSGB çalışanları tarafından sağlanır.
- Çalışanların sağlık ve çalışma ortamının gözetimine ait bütün bilgiler işveren adına istenen formatta kayıt altına alınır, gizlilik ilkeleri dâhilinde saklanır ve işveren adına bakanlıklar ile ilgili tüm yasal süreçler takip edilerek işverene raporlama yapılır.

Neden OSGB ?
 
Uzun yıllar, araçların LPG'ye dönüşümü, doğalgaz, büyük tüketimli tesislerin doğalgaz dönüşümleri, mekanik tesisat, basınçlı kaplar ve kaldırma makinelerinin periyodik kontrolleri alanında mühendislik hizmetleri veren firmamız, 2014 Yılında çalıştığı firmalardan gelen talep üzerine ve mevzuatın gerekliliklerinden dolayı 08/04/2014 Tarihinde 1474 Yetki Belge numarasıyla T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü'nden aldığı yetkiyle Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak günümüze kadar faaliyetlerine devam etmiştir. Misyonunuz iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlamak, vizyonumuz ise bu şehrin en büyüğü ve en eskisi olmasa da en iyisi olmak için sürekli olarak çalışmak ve yeniliğe açık olmaktır. 

 

Forum OSGB'nin Tarihçesi
Kimyanın olduğu her yerde varız. 
İşin Olduğu Her Yerde;
Enerjide;
Enerjinin olduğu her yerde varız. 
Üretimin olduğu her yerde varız. 
Üretimde;
Hakkımızda
bilgi@forumosgb.com.tr
+90 (232) 264 00 04 (pbx)
Yeşillik Cad. Selgeçen Modeka İş Merkezi No:228/Z30 Karabağlar / İZMİR
 Her türlü soru, istek ve önerilerinizde bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimizle 7/24 yanınızdayız.